Atatürk Mh. Atatürk Cad. Ulaş İş Hanı No:161 D:28 Sancaktepe/İSTANBUL
Pzt - Cuma : 09.00 - 21.00
0539 853 99 40
Hizmetler

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası Nakliyat; Bir şehirden başka bir şehire göç etme olayıdır. Şehirler arası Nakliyat Profesyonellik gerektiren bir işlem olup , eşyaların Sigorta ve Kaskolanması gereken bir durumdur. Şehirler arası Nakliyat hizmetlerinde firmamız, Şehirler arası Nakliyat ve Depolama ile Şehirler arası Nakliyat sektörel deneyimi uzun yıllara dayanan ekibimizle; Türkiye'nin birçok yerine aktif olarak Şehirler arası hizmetimiz yapmaktadır. Cevo Nakliyat olarak; Şehirler arası Nakliyat hizmetini Profesyonel personelimizle kalitesini tüm dünyaya ve Türkiye'nin her karışına yaygınlaştırarak hizmet sağlamaktadır.

Şehirlerarası nakliyat da önceliğimiz modern, dizaynlı, sorunsuz kalitede hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir .

Şehirlerarası nakliyatı bu ana ilkelerimiz ile sağlam temeller ve prensipler üzerine kurduğumuzdan dolayı nakliye işleminin tüm aşamalarını (yükleme-boşaltma) sonuna kadar firmamız tarafından araç takip sistemleri ile takip edinmektedir.

Şehirlerarası nakliyat taleplerinizi bizi arayıp verdiğiniz bilgiler göre size yaklaşık bir fiyat vermekteyiz. Burada gerçek bilgiler vermeniz çok önemlidir. Şehirlerarası nakliyesi yapılacak evin eşyaları, bina yapısı, asansörü, eşyalarını boyutu cinsi gibi inceleme yapıldıktan sonra eksperlerimiz size net fiyatı bildirip karşılıklı istediğiniz nakliye ve taşımanın temellerini ve fiyatını oluşturmaktayız.

Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara